HER YAŞA HER AYAĞA

1995 yılında ayakkabı sektörüne adım atan MUYA markası,  çalışmalarını terlik ve ayakkabı üzerine yoğunlaştırmıştır. Bununla birlikte MUYA  ürünlerini dünyanın pek çok yerine ihraç etmeyi ve tanınan bir marka haline gelmeyi hedeflemiş ve başarmıştır.

MUYA  müşterilerinin olduğu kadar çalışanlarının da memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Sunmuş olduğu eğitim, ücretlendirme ve sosyal imkânlarla çalışma standartlarını iyileştirmeyi ön planda tutmaktadır. MUYA , tüm çalışanlarını vermiş olduğu sorumluluklar çerçevesinde tam yetki ile donatmıştır.

MUYA  yüksek kalite anlayışında, güvenilir, kaliteli ve ayak sağlığına uygun ürünler üretmek için tesislerinde gerekli tüm altyapı  koşullarını oluşturmuş; tüketici sağlığı ve memnuniyeti konusundaki hassasiyetini  kalite belgeleriyle de taçlandırmıştır. Bu sayede ürünün tasarımından başlayarak üretim ve satışa kadar tüm aşamalarını ele alan sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyen süreçlerin her aşamasını kontrol altına almıştır.

Başarılı, dinamik ve çalışkan bir yönetim ve uyumlu çalışmanın sonucunda talep gören kaliteli ürün üretimi için titizlikle hareket etmektedir. MUYA kaliteden ödün vermeden ürettiği tasarımlarını tüm dünyaya sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Daha yeşil bir dünya için…suyu, toprağı, havayı… doğanın bize verdiği tüm değerleri çevresel bir duyarlılıkla daha verimli kullanmayı hedef alarak doğal kaynaklarımızı korumak taahhüdümüzdür.