EN İYİSİ İÇİN HEP BİRLİKTE

Tüm modellerimiz profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından tasarlanıp üretilmiştir. Yaratıcılık, en iyi Türk derilerin ve malzemelerin seçimi, işlenmesi, bileşenlerin dikilmesi, montaj, model prototipleme: Üretimin her aşaması Türkiye'deki fabrikamızda yapılmaktadır. Muya patentli taban tasarımlarımız esnekliği maksimuma çıkarır, ağırlığı minimuma indirir, stresi ve basıncı azaltmak için şokları emer. En iyi doğal, hipoalerjenik ve nefes alan malzemeleri kullanıyoruz: Ayaklarınız için ayakkabılar.

FONKSİYONEL MALZEMELER

Muya rahatlığının sırrı, ilk denemede ürünlerimizi bu kadar dayanılmaz kılan bir çok farklı özelliğidir. Stil, malzeme ve aksesuarların mükemmel etkileşimi, üst düzeyde bir rahatlık sağlar. Bu standardın en önemli sebebi , malzemelerin özenle işlenmesi ve benzersiz bir rahatlık sağlayan oldukça esnek , hafif tabanların kullanımını içermesidir. Elastik bantlar, bağcıklar, cırtlar ve tokalar ürünlerimize işlevsellik ve ekstra rahatlık sağlar.

DERİDE UZMAN

Ayakkabı üretiminde kuşkusuz en önemli malzeme deridir. Özelliklerine baktığımızda bu doğal ürün eşsizdir hiçbir plastik ürün derinin sağladığı avantajları sağlayamaz: dayanıklılık, yumuşaklık , esneklik, göze hitap eden ve bir ayakkabı için en önemli şey nefes alabilirlik. Su buharına nüfuz etme kabiliyeti ayakkabılar için önemlidir, çünkü insanda hiçbir zaman ayak terinden daha yüksek miktarda ter bezi yoğunluğu yoktur. Muya'nın kullandığı deriler, her zaman Muya'nın çalıştığı ünlü tabakhanelerden gelmektedir. Deriyi seçerken Muya, sadece gıda üretiminin ürünü olduğundan emin olur. Sürüngen derisi veya diğer tehlike altındaki tür ve hayvan kürklerinden elde edilen deriler Muya ürünleri için kullanılmamaktadır.

Deriye alternatif olarak ise doğal malzemelerin bileşimiyle imal edilen mikrofiber kullanılmaktadır. Mikrofiber malzeme deriye en yakın malzeme olmasının yanı sıra suni ve plastik malzemelere oranla daha dirençli, mukavemeti yüksek ve çeşitli renk alternatifleri ile bizlere model çeşitliliği ve fiyat uygunluğu açısından farklı bir bakış açısı sunmaktadır.

KUSURSUZ KALİTE

Malzeme seçimlerinde ve üretimde, sağlığın veya zamanında teslimatın sürekli garantisi: MUYA Kalite Yönetimi, ürün kalitesi açısından kendi standartlarını belirler.

Bunlar sadece kimyasal ve fiziksel alandaki tüm yasal standartlara uymakla kalmaz, aynı zamanda özellikle ekolojik ve sosyal koşullara uyumu da dikkate alır.