100% RAHATLIK

Muya markası, en son modayı, Türkiye'de lider bir olarak cazip bir fiyat / performans oranında birleştiriyor. Muya ürünleri, her yerde kendine özgü hassasiyetlere değer veren erkek ve kadınlara hitap ediyor: yüksek kaliteli malzemeler, yumuşak ve esnek tabanlar, rahat ve modern görünümle birlikte mükemmel bir uyum.

Muya sadece trendlere ve popüler akımlara bağlı kalmaz; çünkü Muya, optimizasyon ve inovasyon süreçlerinde de her zaman bir adım öndedir ve müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamalarını sağlar.

Mükemmel bir uyum, üst düzeyde kullanım rahatlığı ve güvenilir kalite Muya'nın en önemli öncelikleridir. Markamız, özellikle kadınlar için geliştirilen ve birçok farklı modelde kullanılan konfor teknolojileriyle etkileyici bir kalite sunmaktadır . Ürünlerimizin yüzde 50'sinden fazlası, Muya patentli en iyi teknolojilerden en az biriyle üretilmektedir. “6 nokta ” veya “jel”, Muya ürünlerinde tüketicilerimizin ayaklarını rahat hissetmesini sağlayan sadece iki teknolojidir. Üst düzey konforu, trend uzmanlığı ve olağanüstü fiyat-performans oranı ile mükemmel bir kombinasyon oluşturan Muya ; kendine her zaman sektörün zirvesinde yer bulmaktadır.

Bu eşsiz marka konumlandırması, 20 ila 49 yaş arasındaki tüm Türk kadınların yüzde 90'ının Muya'yı tanımasının esas nedenidir. Her iki Türk kadınından biri, markadan en az bir çift ayakkabının sahibidir. Muya ayrıca 50'den fazla ülkede satılmakta ve ülkemizin yurtdışında bayrağını gururla dalgalandırmaktadır.