Best Walk
Best Walk

BULUTLARDA YÜRÜMEK

Harika görünen ve aynı zamanda harika hissettiren bir ayakkabı: hangi kadın bunu hayal etmiyor? Bu rüya, BESTWALK koleksiyonumuzla gerçek oluyor. Rahat kalıpları sayesinde ayağa daha fazla yer veren BESTWALK , modaya uygun ve konfor ayakkabıları ile benzersiz bir kullanım rahatlığı sağlar. Modaya uygun tasarım ve maksimum konforun mükemmel karışımını yaşamanın keyfine varın.

BESTWALK markası büyüleyici ayakkabı modasını öncü konfor teknolojisi ile birleştirir. Sonuç: bulutların üzerinde yürümek gibi bir his. Birkaç tescilli Avrupa patenti ile korunan yeniliklerimiz bu merkezi fikrin teknik dönüşümünü yansıtır.

BESTWALK, aynı zamanda oldukça rahat ayakkabılar isteyen moda bilincine sahip kadınlarımıza hitap etmektedir. 'Moda ve konfor ' birleşimi artık bir çelişki değildir. Tasarımcılar ve kalıp üreticileri için sürekli olarak yenilikçi üretim teknolojilerini geliştirmek cesaret gerektirir.

BESTWALK koleksiyonlarının tamamı İstanbul'daki şirket merkezinde, modelcilerimiz, tasarımcılarımız ve teknisyenlerimiz tarafından geliştirilmektedir.